Uluslararası Danışmanlık

TUNCA HUKUK ULUSLARARASI DANIŞMANLIK TİCARET Limited Şirketi farklı alanlarda edinmiş olan tecrübeleri bir araya getirerek TUNCA HUKUK’un gelişen müvekkil portföyün artan ihtiyaçlarına dünya standartlarında hukuki danışmanlık hizmeti ile cevap vermek için çalışmaktadır. Özellikle dünyanın farklı bölgelerinde yatırım projeleri üstlenen veya değişik boyutlarda ekonomik faaliyetlerde bulunan dinamik ve üretken Türk yatırımcılara danışmanlık vermekteyiz.

TUNCA HUKUK ULUSLARARASI çalışmalarıyla sektörde öne çıkan yerel avukatların tecrübesini, uluslararası yatırım hukuku, ticaret ve şirketler hukuku, uluslararası kamu ve özel hukuku, uluslararası tahkim ve dava takibi alanlarında uzmanlaşmış farklı ülkelerden avukatların deneyimlerini birleştirerek, etkin ve geniş kadrolu çalışma ekibi oluşturmuştur. 

Tüm dış danışmanlık faaliyetleri TUNCA HUKUK ULUSLARARASI tarafından yönetilip koordine edilmektedir.

Avukat ve danışman ekibimiz İngilizce, Rusça, Fransızca, Almanca, Polonyaca ve Gürcüce dillerine hâkim olup dışardan tercümeye gereksinim duymaksızın konuları doğrudan ilgili mevzuatın kapsamında kaynak dilinde değerlendirme ayrıcalığına sahiptir.

SINIR ÖTESİ DENEYİMLERİMİZ

Avukat ve danışmanlarımız farklı ülkelerin hükümet yönetimlerine, kamu kurumlarına ve çok uluslu şirketlere ikili işbirliği sözleşmeler, enerji, kalkınma, çevre ve sınır ötesi proje alanlarında, bölgesel ve uluslararası boyut taşıyan konular hakkında danışmanlık hizmeti sunmakta ve yatırım fırsatlarını başarıyla değerlendirme konusunda profesyonel hukuki destek sağlamaktadır.

BÖLGESEL İŞBİRLİĞİ KAPSAMI

İlgili hukuki alanlarda uzmanlığa ihtiyaç duyduğumuz noktada partner ofislerimizle birlikte yerli ve yabancı müvekkillerimize etkin çözümler sunuyoruz. Uluslararası ağımız,

Moskova, Rusya

Washington ve New York, ABD

Londra, İngiltere

Paris, Fransa

Bakü, Azerbaycan

Tiflis, Gürcistan 

Kiev, Ukrayna 

Berlin, Almanya 

Zürih, İsviçre

Varşova, Polonya

Taipei, Tayvan

gibi ülkelerde deneyim sahibi hukuk bürolarından oluşmaktadır.